Konferencja IRL 2020 w formie hybrydowej

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Inżynieria Ruchu Lotniczego 2020 odbędzie się w dniu 20 października 2020r. na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, przy ul. Koszykowej 75. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w Polsce, stacjonarnie w konferencji mogą uczestniczyć tylko zaproszeni goście. Pozostałe osoby, zainteresowane przebiegiem wydarzenia, zachęcamy do śledzenia transmisji na żywo na kanale YouTube Wydziału Transportu. Głównymi tematami tegorocznego wydarzenia będą Innowacyjne rozwiązania w zakresie transportu lotniczego i powiązania z innymi gałęziami transportu oraz Wpływ CPK na rynek pracy. Po części stacjonarnej, konferencja zostanie przeniesiona całkowicie do Internetu, gdzie odbędą się trzy sesje plenarne, podczas których uczestnicy będą prezentować swoje artykuły naukowe. Dostęp do tej części zostanie udostępniony wkrótce. Harmonogram wydarzenia dostępny jest <tutaj>.

Dodatkowo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że głównym partnerem Konferencji IRL 2020 została spółka Centralny Port Komunikacyjny.